قوانین و مقررات


تمامی خدمات این سایت دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت سایت نیز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

موضوع خدمات قابل ارائه در وب سایت Zbelit، فروش بلیت کنسرت های دارای مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. 

وب سایت  Zbelit در حال حاضر هیچگونه شعبه و یا دفتری غیر از اطلاعات ارائه شده در صفحه ی تماس با ما نخواهد داشت و ندارد. 

نمایندگان فروش بلیت کنسرت ZBelit به صورت آزاد و دارای ثبت حقوقی مستقل می باشند و صرفاً در عمل فروش بلیت با این وب سایت همکاری دارند و موارد اختلاف فی مابین مشتریان و گیشه های فروش از طریق مراجع قانونی حل و فصل خواهد شد. 

موارد پیش آمده در چگونگی اجرای کنسرت و یا از این دست به هیچ عنوان به سامانه ZBelit مربوط نخواهد بود و سامانه فقط در مورد نحوه فروش بلیت مسئول خواهد بود. 

در صورت ارائه اطلاعات اشتباه هنگام خرید تلفنی و یا خرید اینترنتی مسئولیت عدم ارسال بلیت به عهده ی خود شخص ارائه دهنده ی اطلاعات اشتباه خواهد بود. 

مبلغ بلیت های کنسرت فروخته شده به هیچ عنوان قابل عودت نخواهد بود. 

در مواردی خاص Zbelit می تواند در این خصوص با صلاحدید یکطرفه عمل نماید. 

ZBelit در هنگام اتمام بلیت های کنسرت هیچ مسئولیتی نسبت به تقاضاهای جدید و پس از آن نخواهد داشت. 

اطلاع رسانی سامانه ZBelit از زمان فروش بلیت ها در هنگام آغاز فروش بلیت از طریق شماره 3000819131 خواهد بود. 

قوانین و مقررات ZBelit مربوط به چگونگی خرید اینترنتی و راهنمای خرید در بخش جداگانه موجود است، لذا باطلاع می رساند در حین خرید اینترنتی هشدارها به منزله توافق فی مابین و جزء قوانین محسوب خواهد شد و از طرف ZBelit به صورت غیر قابل تغییر و تجدید نظر می باشد. 

ZBelit متعهد است در ارائه سرویس خدمات فروش بلیت در امکانات مطروحه و عنوان شده بهترین خدمات را ارائه نماید. 

ZBelit از اعضاء و مشتریان جدید خود می خواهد قوانین و مقررات سامانه و همینطور راهنمای پرداخت، هشدارها و حریم خصوصی کاربران را حتماً مطالعه نموده باشد. 

تمام مرحله ی پرداخت مبلغ صورتحساب در درگاه پرداخت های شرکت های طرف قرارداد با سامانه پارسیان، سامان، ملت و بانک ملی در سیستم درگاه پرداخت اینترنتی خود این بانکها انجام و تمام مسئولیت پرداخت ناموفق، کسر چندین بار مبلغ و یا از این دست به عهده بانکها خواهد بود. اطلاعات لازم در مورد این بانکها جهت مراجعه و پیگیری در قسمت راهنمای پرداخت موجود است. (که احتمال موارد خطا بسیار کم و محدود می باشد) 

در حال حاضر هزینه مالیات بر ارزش افزوده خدمات سامانه فروش بلیت توسط موسسه برگزار کننده کنسرت پرداخت می شود و مشتری صرفاً مبلغ بلیت را پرداخت خواهد نمود و در صورت ارسال با پیک، هزینه ارسال، در صورت تغییر این روال و عدم پرداخت آن توسط برگزار کننده کنسرت، مالیات بر ارزش افزوده خرید بلیت، توسط ZBelit در هر لحظه از فروش، این مبلغ اعلام شده از سوی اداره مالیات را بر تمام صورتحساب های پرداخت نشده اعمال خواهد نمود. 

مطلع باشید که صورتحساب، به منزله سند پرداخت و رسید خرید خدمات از سامانه خواهد بود و جهت مراجعه به سالن اجرای کنسرت می بایست حتماً اصل بلیت را به همراه داشته باشید. 

در مواردی که در هنگام خرید اینترنتی از شما نحوه ی دریافت را می خواهد با انتخاب گزینه تحویل در محل اجرای کنسرت با ارائه ی شماره فاکتور پیامک شده و مراجعه به محل تعیین شده در محل اجرا اصل بلیت خود را می توانید دریافت نمایند. 

در زمانی که کنسرتی قبل از اجرا به هر دلیل از طرف مقامات ذیربط مسئول ملغی اعلام شود، سامانه می بایست مبلغ بلیت های کنسرت را عودت دهد به خریداران و این عمل در قبال دریافت صورتحساب ارائه شده و اصل بلیت و بنام خریدار انجام خواهد شد و در مورد برگزاری مجدد و یا تغییر تاریخ آن هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.