رزرو دستبند هوشمند


هنر دوست گرامی
شما از این لحظه می‌توانید برای کنسرت پیش‌رو، دستبندهای هوشمند را رزرو کنید. این تکنولوژی برای اولین بار است که در ایران رونمایی میشود و پیش از این در کنسرت بزرگترین هنرمندان دنیا نظیر Coldplay و , Swedish House Mafia و … از آن استفاده شده است و در کنسرت, هماهنگ با نور پردازی سالن عمل خواهد کرد.
پس از خرید بلیت ، شما به ‌صورت خودکار به صفحه رزرو دستبند ( همین صفحه ) هدایت می شوید و در صورت تمایل، فرم مربوطه را پر کرده و درخواست رزرو خود را ثبت می‌کنید . هنگام وارد شدن به سالن با مراجعه به گیشه های مشخص شده در محل برگزاری کنسرت و ارائه رسید رزرو ( پیامک یا فایل pdf ) و با به امانت گذاشتن کارت ملی هوشمند دستبندها را دریافت می‌کنید . با تحویل کارت ملی حداکثر ۲ عدد دستبند دریافت میکنید و بعد از پایان اجرا در گیشه های مربوطه کارت ملی به شما عودت داده میشود. لازم به ذکر است در پروسه دریافت و تحویل دستبند با توجه به حجم جمعیت ، صبر و شکیبایی شما نقش مهمی در خدمت‌رسانی همکاران ما دارد . در هنگام رزرو در سایت شرایط جبران خسارت در صورت گم شدن یا آسیب دیدن دستبند را در فرمی که باید آن را امضا کنید مشاهده خواهید کرد.
نکات مهم
⁃ در صورت هرگونه آسیب دیدن دستبند (مفقود شدن، گم‌شدن باطری، پاره شدن ، شکسته شدن ) متعهد به پرداخت مبلغ ششصد هزار تومان بعنوان ضرر و زیان خواهید بود .
⁃ تمامی دستبندها قبل از تحویل به شما ضد عفونی خواهند شد .
⁃ تنها کارت ملی هوشمند مورد قبول می‌باشد و هیچ مدرک شناسایی دیگری اعم از کارت ملی قدیمی و رسید پست کارت ملی، گواهینامه و … قابل قبول نیست .
⁃ از ارائه دستبند به افرادی که از پیش در سایت رزرو نکرده باشند معذوریم .
سوالات متداول
۱- من برای خودم و دوستانم ۵ عدد بلیت خریداری کرده‌ام ، برای دریافت ۵ دستبند نیاز به ارائه چند کارت ملی دارم ؟
با توجه به قانون حداکثر ۲ دستبند در ازای یک کارت ملی شما برای دریافت ۵ دستبند نیاز به تحویل ۳ کارت ملی دارید.

۲- من پس از خرید بلیت کنسرت اقدام به رزرو دستبند نکرده‌ام ، آیا میتوانم در زمان دیگری دستبند را رزرو کنم؟
بله ، شما در صفحه رزرو دستبند با وارد کردن شماره فاکتور خرید بلیط و پر کردن فرم مربوطه در صورت داشتن موجودی در انبار تا پیش از شروع کنسرت قادر به رزرو دستبند ها می‌باشید.

۳- من دستبند را به صورت یادگاری میخواهم داشته باشم آیا امکان پذیر است؟
در حال حاضر به دلیل محدود بودن موجودی ،امکان فروش مهیا نمیباشد.

۴- در صورت گم شدن یا خسارت به دستبند نحوه پرداخت خسارت چگونه است؟
پرداخت خسارت تنها از طریق کارت بانکی مقدور است . در جایگاهای مشخص شده برای دریافت و تحویل دستبند دستگاه کارت خوان موجود است.